×
Aktualności
Kursy Zawodowe
Szkoły dla Dorosłych
SMart Studio
Doradztwo Zawodowe
O nas
Kontakt
Przystanek praca | warsztaty z Common Wombat i 14.02.2020 i międzyszkolne warsztat

pt.:„ ZAGRAJMY W ŻYCIE – JAK GRY MOGĄ SPRAWIĆ, ŻE NUDNE ZAJĘCIA, STANĄ SIĘ MNIEJ NUDNE, A MOŻE NAWET CIEKAWE?

 Warsztaty składać będą się z dwóch kluczowych elementów. Pierwsza część  to opowieść o tym, jak założyć własną firmę w obszarze designu usług informatycznych i realizować swoje pasje życiowe, czyli krótka historia o tym jak z gracza stać się współzałożycielem firmy IT, wykładowcą uniwersyteckim i autorem narzędzia do motywacji.

 Druga część poświęcona będzie tworzeniu gier, gamifikacji/grywalizacji  i wykorzystaniu ich  w psychologii motywacji  i biznesie. W trakcie warsztatu młodzież dowie się więcej o tym jak gry mogą ułatwić i uprzyjemnić codzienne życie (a nawet naukę) oraz będziecie tworzyć własny prototyp gry.

Na warsztaty zaprasza Stach Borawski  –  psycholog, nauczyciel akademicki i co-founder firmy IT Common Wombat https://commonwombat.pl/. Funkcjonuje na styku nauki, biznesu i zabawy. Twórca Kart Akcji Życiowych https://kartyakcji.pl/– autorskiego narzędzia opartego na grywalizacji, które ma pomagać w motywowaniu się i podejmowaniu decyzji.W wolnych chwilach prowadzi gry fabularne RPG.

ZAPISY:

ODBYWAJĄ SIĘ PRZEZ SZKOLNYCH  DORADCÓW ZAWODOWYCH I/LUB KOORDYNATORÓW DORADCA ZAWODOWEGO w SZKOŁACH 

Termin zgłoszeń  do 07.02.2020 – decyduje kolejność zgłoszeń

Na adres: anna.dukowska@ckusopot.pl

Warsztaty są skierowane do młodzieży  dwóch ostatnich klas szkół średnich.

Wielkość grupy max. 20 osób.

DZIAŁANIE OBJĘTE JEST PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA SOPOTU 

Projekt „Dobra szkoła = dobry zawód, atrakcyjna praca” – projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 3.3. Edukacja zawodowa, poddziałanie 3.3.1. Jakość edukacji zawodowej, umowa nr RPPM.03.03.01-22-0009/16. 

Copyright © 2018 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Wybrzeża w Sopocie
Accessibility