×
Aktualności
Kursy Zawodowe
Szkoły dla Dorosłych
SMart Studio
Doradztwo Zawodowe
O nas
Kontakt
„PRZYSTANEK PRACA” – CYKL SPOTKAŃ ZAWODOZNAWCZYCH – Spotkanie 1

Spotkanie I. 01.02.2019 godz. 11.30 -13.00
TEMAT: „CHIŃSKI NOWY ROK – POZNAJ TAJNIKI PRACY W BRANŻY TSL” – SPOTKANIE Z FIRMĄ AP LOGISTICS GDYNIA”

Zapraszamy młodzież sopockich szkół do udziału w spotkaniach z przedstawicielami biznesu. Cykl „Przystanek Praca” to odpowiedź na rosnące potrzeby kształcenia młodzieży w kierunku podejmowania świadomych wyborów edukacyjno-zawodowych.
W trakcie półtoragodzinnych spotkań pracodawcy będą prezentować swoją firmę pod kątem specyfiki branży w jakiej działają, jakich ludzi poszukują do współpracy oraz jakich kompetencji oczekują od pracowników. Młodzież będzie miała szanse zapytać o to, jak wygląda codzienny dzień pracy, jakie są warunki i tajniki pracy w danej firmie. Co więcej, będzie to okazja, by usłyszeć o różnych ciekawostkach z dnia codziennego, a co najważniejsze, dowiedzieć się, w jaki sposób zdobyć kwalifikacje niezbędne do pracy w danej firmie.
W trakcie spotkań skupimy się na przedstawieniu firm z branż rozwijających się w regionie, takich jak: branża transportowo-logistyczna, kreatywna, hotelarsko-turystyczna oraz ICT/nowe technologie.

Spotkaj się z praktykami!
Zadaj pytanie i dowiedz się, kim zostać w przyszłości?

INFORMACJE :
Anna Dukowska / Powiatowy Konsultant ds. Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie, ul. T. Kościuszki 22-24
e-mail: anna.dukowska@ckusopot.pl, tel. +48 58 550 33 65
ZAPISY: zapraszamy do rezerwowania miejsc u szkolnych doradców zawodowych lub koordynatorów ds. doradztwa zawodowego w szkołach!!!

Działanie realizowane w ramach Projektu „Dobra szkoła = dobry zawód, atrakcyjna praca” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 3.3. Edukacja zawodowa, poddziałanie 3.3.1. Jakość edukacji zawodowej, umowa nr RPPM.03.03.01-22-0009/16

 

Copyright © 2018 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Wybrzeża w Sopocie
Accessibility