×
Aktualności
Kursy Zawodowe
Szkoły dla Dorosłych
SMart Studio
Doradztwo Zawodowe
O nas
Kontakt
Banner reklamowy kadry i płace
„PRZYSTANEK PRACA – cykl spotkań zawodoznawczych dla młodzieży sopockich szkół”

Od lutego 2019 Centrum Kształcenia Ustawicznego zaprasza uczniów i uczennice na spotkania, warsztaty i wycieczki zawodoznawcze.   „Przystanek Praca” to  wsparcie młodych ludzi w poznawaniu świata pracy i możliwości rozwoju zawodowego w dużych korporacyjnych firmach, kluczowych branżach dla naszego regionu, jak również spotkania z przedstawicielami niszowych zawodów                                i freelancerami.

W tym roku szkolnym  kontynuujemy współpracę z firmą STAPLES SOLUTION, która przygotowała warsztaty w siedzibie  firmy w  Olivia Business Centre!

W październiku dwie grupy młodzieży z Zespołu Szkół Handlowych oraz II Liceum Ogólnokształcącego miały możliwość poznać  tajniki pracy w korporacji. Organizatorzy  zaprosili młodzież do rozgrywek                  w STAPLESPOLY, spotkania z gry w piłkarzyki w pokoju relaksu, oraz przepyszną kawę w kuchni gdzie pracownicy spędzają przerwy! Kolejna grupa odwiedzi STAPLES 18 listopada 2019.

11 października  w CKU warsztaty dla uczniów i uczennic z Zespołu Szkół Handlowych oraz  III Liceum Ogólnokształcącego prowadziła freelancerka, właścicielka firmy „Agnieszka Mróz- o projektowaniu usług osobiście”.  W trakcie 4 godzinnego spotkania pt.  „Projektowanie Usług, czyli jak zacząć pracę w zawodzie, którego (prawie) nikt nie zna? „  młodzież miała możliwość przyjrzeć się na czym polega metoda design thinking i zobaczyć kto projektuje usługi i dlaczego?.

Kolejne międzyszkolne  warsztaty z Wydawnictwem TAKO  pt.: „Jak zostać wydawcą książek – od autora do czytelnika” zapraszamy młodzież starszych klas szkół średnich  22.11.2019  do Centrum Kształcenia Ustawicznego

Zapraszamy do współpracy.

Działania jest elementem  Projektu „Dobra szkoła = dobry zawód, atrakcyjna praca” – projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 3.3. Edukacja zawodowa, poddziałanie 3.3.1. Jakość edukacji zawodowej, umowa nr RPPM.03.03.01-22-0009/16

 

Link do artykułu: https://www.sopot.pl/aktualnosc/7832/przystanek-praca

Link do Galerii: Wejdź

Copyright © 2018 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Wybrzeża w Sopocie
Accessibility