Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czwarte spotkanie projektu SLSinVET, 07-09.06.2017r., Szwajcaria

winterthur01W dniach 07-09.06.2017r. w Winterthur, Szwajcaria, odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu SLSinVET - Supported Language Skills in Vocational Education and Training (Wspieranie umiejętności czytania ze zrozumieniem w kształceniu i szkoleniu zawodowym).

Podczas spotkania m.in. przeanalizowano oraz dokonano korekty do tej pory wypracowanych materiałów:  ankiety ewaluacyjnej dla uczniów (Student’s Questionnaire), ankiety ewaluacyjnej dla nauczycieli (Teacher’s questionnaire), listy kontrolnej dotyczącej tworzenia scenariuszy lekcyjnych (Guideline) czy tekstu opisującego główne założenia i metodologię projektu (Framework). W tym celu uczestnicy zostali podzieleni na 3 grupy. W każdej z nich znajdowały się osoby z każdego  kraju uczestniczącego, t.j. Polski, Niemiec, Szwajcarii, Estonii oraz Rumuni.

Podczas pobytu w Winterthur ustalono także szczegóły dalszych działań, zaplanowano kolejne spotkanie na listopad 2017r. w Cluj-Napoca, Rumunia.

Projekt realizowany jest w ramach programu ERASMUS +.

Organizatorem spotkania była  Zürcher Hochschule für Angewandte Wissenschaften.