Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pstrykaliada 2017

pstrykaliadaPstrykaliada, czyli cykl warsztatów i wykładów z fotografami, to wydarzenie towarzyszące Ogólnopolskiemu Konkursowi Fotografii Studenckiej. Projekt organizowany jest przez Niezależne Zrzeszenie Studentów i dedykowany społeczności akademickiej.
Misją Pstrykaliady jest przede wszystkim zdobycie cennego doświadczenia przez studentów od profesjonalistów w swojej dziedzinie oraz nabycie nowych umiejętności.
Tegoroczna edycja obfitowała w sześć spotkań, podczas których została poruszona zróżnicowana tematyka związana z dziedziną fotografii. Jednym z prelegentów był Krzysztof Osiak ( ekspert merytoryczny w zakresie grafiki, fotografii i multimediów w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie), który przedstawił temat: "Jestę fotografę” – jak robić profesjonalne zdjęcia przy minimalnych kosztach?".