Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

OPINIE SŁUCHACZEK CKU SOPOT NA TEMAT PRAKTYK ZAWODOWYCH W DONCASTER, ANGLIA, 11-24.01.2016

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami Marleny Dejk i Ewy Goebel na temat praktyk zawodowych, które odbyły w ramach Projektu MOBILE (Mobility In Learning In Europe - Mobilność edukacyjna w Europie) oraz o samym projekcie a także platformie internetowej mobilityinlearning.eu.

Marlena Dejk:
„Takie projekty jak projekt MOBILE są ogromną szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym. Są też szansą na poznanie innej kultury i języka jak i również szansą na rozwój osobisty.

Pracowałam z naprawdę przesympatycznymi ludźmi i wiele się od nich nauczyłam. Dzięki praktykom w ramach Projektu MOBILE utwierdziłam się w przekonaniu, że to co chciałabym robić w życiu jest właściwym wyborem.

Platforma mobilityinlearning.eu zawiera wiele materiałów i informacji, które osoby zainteresowane projektem na pewno uznają za pomocne.”zdjnr01Ewa Goebel:
„Moim zdaniem projekt ten pozwala młodym ludziom na rozwijanie własnych umiejętności, kreatywności. Projekt MOBILE oferuje łatwo dostępne informacje o pracy dla międzynarodowej wymiany młodzieży , aby rozwijać możliwości integracji społecznej, pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Praktyka w UK była bardzo cennym doświadczeniem, na pewno niezbędnym do podjęcia w przyszłości pracy w roli nauczyciela. Zdobyłam wiele nowych doświadczeń, których nie sposób nauczyć się na wykładach czy zajęciach teoretycznych. Praktyka umożliwiła mi poznanie specyfiki pracy z ludźmi z różnych grup wiekowych oraz sprawdzenie własnych umiejętności.

Materiały zamieszczone na portalu mobilityinlearning.eu są bardzo przydatne, ponieważ dowiedziałam się dzięki nim  co będzie niezbędne podczas całych praktyk.
Udostępnione informacje na temat kraju przyjmującego oraz program treningowy pomogły mi poznać szczegóły realizowanego projektu oraz przygotować się do odbytych praktyk.”

zdjnr02

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie:
http://www.ckusopot.pl/index.php/projrealizowane/308-mobile-projekt