Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

CZWARTE SPOTKANIE PARTNERÓW PROJEKTU DISCO I CO DALEJ? ZOBACZ FILM Z RELACJAMI NASZYCH PRAKTYKANTÓW…

DISCO logoPo czwartym już spotkaniu partnerów projektu DISCO – Digital Second Chance Opportunities (www.secondchanceeducation.eu), które odbyło się 14/15 stycznia 2016 r. w Heerlen (Holandia) wiele się działo. Jednym z działań było rozpoczęcie międzynarodowych praktyk zawodowych. Jako pierwsi na praktyki za granicę wyjechały osoby z Sopotu oraz z Monchengladbach. Podczas kiedy grupa 11 osób z Sopotu gościła u pracodawców w Brystolu, uczniowie z Monchengladbach zdobywali doświadczenia we włoskim Palermo. Na 10-dniowy wyjazd (18-27-01-2016) do Anglii wyjechali: Daria Bobkowska, Joanna Dean, Dominik Gralak, Bartłomiej Izdebski, Agata Jabłonowska, Bogumiła Jetke, Marek Łebek, Mikołaj Muchowski, Kamila Pierzchała, Daniel Puk oraz Artur Chodoń.

Zapraszamy do obejrzenia filmu: Sopot to Bristol z relacjami uczestników wymiany z Polski.

Więcej informacji na stronie projektu: www.secondchanceeducation.eu oraz na FB: https://www.facebook.com/secondchanceeducation/?fref=ts

DISCO Bristol to Sopot 29022016