Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

CKU Sopot poszukuje osób chętnych do odbycia praktyk zagranicznych

Zespół ds. Projektów poszukuje niepracujących słuchaczy CKU Sopot na odbycie praktyk zagranicznych w Anglii, które nie brały udziału w żadnym projekcie finansowanym przez UE w ostatnich trzech latach.

Wymagania niezbędne:praktyki01

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • wysoka frekwencja na zajęciach w CKU Sopot.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV w języku angielskim na formularzu Europass drogą elektroniczną  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz krótkiej informacji (5-10 zdań) w zakresie jakich obowiązków chcieliby Państwo odbyć praktyki (np. interesuje mnie praca w dziale kadr…, chciałbym pracować jako informatyk…). Praktyki odbędą się w ramach projektów: MOBILE – Mobilność Edukacyjna w Europie (Doncaster, 10 dni wraz z podróżą) orazDISCO – Rozwój Umiejętności Cyfrowych (Bristol, 14 dni
wraz z podróżą). Przewidywany termin wyjazdu: grudzień 2015/luty 2015 r.

W tytule wiadomości e-mail prosimy o wpisanie „Praktyki Anglia”.W przypadku dużej ilości zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Termin nadsyłania zgłoszeń: 31.10.2015.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie ul. Tadeusza Kościuszki 22-24 w celu realizacji procesu rekrutacji oraz realizacji praktyk teraz i w przyszłości. Jestem świadomy/a prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014, poz. 1182).