Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Administratorem danych osobowych jest Centrum Kształcenia Ustawicznego z siedzibą w Sopocie, ul. Tadeusza Kościuszki 22-24, kod pocztowy 81-704 e-mail: cku@ckusopot.pl tel. 58 551-00-11 Dane przetwarzane są zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych wyłącznie w celu dla którego są zbierane, dane nie są udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa, dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej, podającemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu dla którego są zbierane, dane są przechowywane nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę - wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podającemu dane przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych jej dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

A-
A
A+

"Zostań dawcą szpiku" - pomoc dla nauczycielki II LO w Sopocie

healthy means happy 01Kilka dni temu dotarła do nas przykra wiadomość, że nasza koleżanka Lidka - nauczycielka II LO w Sopocie potrzebuje przeszczepu szpiku. Każdy może się okazać jej bliźniakiem genetycznym, jednak żeby to sprawdzić trzeba się zarejestrować w bazie dawców szpiku. Cała społeczność Sopotu zaangażowała się w tę sprawę i chcąc pomóc Pani Lidce wrócić do zdrowia zorganizowała akcję "Zostań dawcą szpiku". Najbliższa okazja rejestracji w bazie
dawców będzie miała miejsce podczas festynu rodzinnego organizowanego 16 czerwca 2018r. w VI LO w Gdyni na który serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

Targi Firm Symulacyjnych 2018

img01W dniach 18-19 kwietnia w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyły się Ogólnopolskie Targi Firm Symulacyjnych- przedsięwzięcie o zasięgu krajowym, nad którym honorowy patronat objął wiceprezydent Miasta Gdyni Bartosz Bartoszewicz.
Do udziału w targach zgłosiło się 14 firm symulacyjnych reprezentujących różne regiony Polski i branże działalności. Jedną z nich było nasze „SMArt Studio” sp. z o. o. Działalność firmy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem a nasze stanowisko zdobyło 3 miejsce w konkursie na najlepsze stoisko targowe.

Czytaj więcej...

Wizyta w Gdańskiej Galerii Fotografii

IMG 9146W niedzielę  słuchacze kwalifikacji A.20 wybrali się do Gdańskiej Galerii Fotografii, gdzie wzięli udział w warsztatach z tworzenia Camera Obscura. Po zakończeniu warsztatów zapoznali się z pracami stworzonymi szlachetnymi technikami fotograficznymi oraz mieli okazję przyjrzeć się działaniu aparatów wielkoformatowych.

 

Czytaj więcej...

Życzenia wielkanocne - 2018..

wielkanoc 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Napisali o nas: "Dobry zawód to dobra praca". Sopockie szkoły pomogą w rozwoju.

02.03.2018 na portalu Trojmiasto.pl ukazał się artykuł na temat realizowanego przez nas projektu. 

"Dobre przygotowanie do wykonywania zawodu to główny cel szkół branżowych oraz niewątpliwy atut późniejszych absolwentów na rynku pracy - dlatego sopockie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zespół Szkół Handlowych realizują program "Dobra Szkoła = dobry zawód, atrakcyjna praca". Dzięki niemu uczniowie mogą odbywać staże i spotkania u potencjalnych przyszłych pracodawców, a nauczyciele nieustannie podnosić kompetencje m.in. w zakresie doradztwa zawodowego."

Zachęcamy do przeczytania!

 

artykul2018

Czytaj więcej...