Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Życzenia świąteczne - 2017

zyczenia swieta 2017

Czytaj więcej...

Kolędy wykonane przez dzieci z Sopockich szkół

img01Dziś gościliśmy dzieci z sopockich szkół, które przybyły żeby zaśpiewać dla nas kolędy. Maluchy obdarowały nas własnoręcznie wykonanymi bombkami, a w podziękowaniu otrzymały gorące brawa i świąteczne słodkości.

Czytaj więcej...

Wizyta delegacji z Urzędu Gminy w Ale ze Szwecji

wizyta szwedow 2017W dniu 6 grudnia 2017 r. gościliśmy delegację z Urzędu Gminy Ale ze Szwecji. Nasi goście byli szczególnie zainteresowani szeroko rozumianą e-edukacją, w tym praktycznym zastosowaniem nowych technologii w  edukacji. Podczas spotkania zaprezentowaliśmy im Sopocką Platformę E-learningową, Moodla CKU, doświadczenia w zakresie e-learningu zdobyte w ramach realizowanych przez nas projektów międzynarodowych i w końcu e-dziennik Librus oraz program Indywidualni.pl
W spotkaniu wzięło udział 14 osób, w tym 2 przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego oraz 2 przedstawicieli Wydziału Oświaty Urzędu Miasta w Sopocie

Czytaj więcej...

Kursy Fotograficzne 2017/2018

kurs parowinska 2017

Kurs 1. Cyfrowe malowanie - Gimp, podstawy
Termin 14 grudnia 2017 r.
Dla kogo: Dorośli, którzy chcą poznać podstawy edycji obrazu cyfrowego za pomocą narzędzi malarskich w programie GIMP.
 
Kurs 2. Fotografowanie smartfonem.
Termin 18 stycznia 2018 r.
Dla kogo: Dorośli, którzy chcą bardziej robić lepsze zdjęcia za pomocą aparatu fotograficznego w smartfonie.
 
Wykładowca: Marzena Parowińska
Więcej o kursach na stronie:http://kursy-foto-parowińska.pl

Czytaj więcej...

Piąte spotkanie projektu SLSinVET (ReWrVET), 02/03.11.2017 r., Rumunia

img04W dniach 2 i 3 listopada 2017 r. w Kluż Napoka, w północno-zachodniej Rumunii, odbyło się piąte już spotkanie w ramach projektu „SLSinVET - Wspieranie umiejętności pisania i czytania ze zrozumieniem w kształceniu i szkoleniu zawodowym” (ang. Integrated Reading and Writing Support in Vocational Education Project -  ReWrVET Project).
Podczas spotkania partnerzy projektu tj. pracownicy ośrodków doskonalenia nauczycieli, stowarzyszeń, szkół zawodowych i placówek kształcenia dorosłych z Estonii, Niemiec, Polski, Rumunii i Szwajcarii kontynuowali prace nad rezultatami projektu (m.in. materiały edukacyjne, raporty, narzędzia ewaluacyjne) oraz zaplanowali kolejne działania (m.in. tłumaczenie i wykorzystanie wypracowanych rezultatów w poszczególnych krajach, warsztaty dla nauczycieli, praca na zajęciach ze scenariuszami lekcji, konferencje upowszechniające rezultaty projektu).

Czytaj więcej...