Twoja pasja - Twój zawód

Zapisz się na bezpłatne kursy zawodowe.

ZAPROSZENIE na warsztaty Sopockiej Sieci Doradztwa Zawodowego PT: "MAPA KARIER W PRAKTYCE DORADCZEJ"

Zaproszenie na warsztaty Sopockiej Sieci Doradztwa Zawodowego pt.  "MAPA KARIER W PRAKTYCE DORADCZEJ"

TERMIN: 28.05.2023,
GODZ. 10.30 - 14.00
MIEJSCE: CKU Sopot, ul Kościuszki 22-24, Gdańsk

W PROGRAMIE:
10.30 – 10.45 Aktualności z Sopotu
10.45 -  13.30 Warsztaty „Mapa Karier w praktyce doradczej”  - Katarzyna Abramowicz trenerka Mapy Karier
13.30 – 14.00 Dyskusje przy kawie i herbacie + możliwość wypożyczenia materiałów z zasobów Biblioteki doradcy zawodowego

Praktyczne warsztaty , których celem jest pogłębienie wiedzy i umiejętności zastosowania Mapy Karier. Podczas warsztatu zostanie przedstawione nowatorskie narzędzie dydaktyczne od Mapy Karier. Zawodoznawcza gra edukacyjna - net.WORK, dzięki której przybliżysz uczniom różnorodne ścieżki kariery, pobudzisz młodzież do refleksji nad współczesnym rynkiem pracy i wesprzesz nastolatków w podejmowaniu decyzji edukacyjno-zawodowych. Gra dedykowana jest uczniom w wieku od 7 do 19 lat.

PROWADZĄCA
Katarzyna Abramowicz -  Trenerka i entuzjastka Mapy Karier i jej praktycznego zastosowania w pracy z ludźmi. Doradczyni edukacyjno – zawodowa, pedagożka, socjoterapeutka. Prowadzi zajęcia grupowe głównie dla młodzieży, rodziców i nauczycieli oraz zajęcia indywidualne związane z doradztwem karierowym, komunikacją międzyludzką i poszukiwaniem rozwiązań. 

Zapraszam serdecznie. Proszę o przesłanie potwierdzenia udziału w spotkaniu  na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Dukowska
Powiatowy Konsultant ds. Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie
ul. T. Kościuszki 22-24
http://www.ckusopot.pl  
mobile: +48 791 983 101