Twoja pasja - Twój zawód

Zapisz się na bezpłatne kursy zawodowe.

Relacja z ostatniego spotkania przed wyjazdem z cyklu "Z Erasmusem po Europie, sopoccy seniorzy w Hiszpanii" (09.05.24)

Za nami ostatnie, trzecie spotkanie z uczestniczkami wyjazdu w ramach akredytacji Erasmus+ do Granady. Było ono dla naszej grupy istotnym krokiem w przygotowaniach do tej wyjątkowej podróży. Atmosfera była pełna entuzjazmu i zaangażowania, ponieważ każdy pragnie jak najlepiej przygotować się do nadchodzących zajęć edukacyjnych w Hiszpanii.

Głównym celem podczas spotkania było osiągnięcie lepszej integracji oraz przygotowanie kulturowe i pedagogiczne. W ramach tego, przeprowadziliśmy grę dotyczącą autoprezentacji każdego uczestnika, której towarzyszyło narzędzie edukacyjne o nazwie "Zwrotnica Zmian" autorstwa Anny Łozy-Dzidowskiej. Okazało się ono idealnym uzupełnieniem dotychczasowych przygotowań, umożliwiając nam nie tylko lepsze poznanie się nawzajem, ale także zrozumienie, jak wiele nas łączy pomimo różnic. "Zwrotnice Zmian" nie tylko wspierały nas w integracji, lecz również dostarczyły cennych wskazówek dotyczących efektywnej współpracy i wykorzystania naszych umiejętności w grupie.

Dzięki praktycznym ćwiczeniom, które przeprowadziliśmy podczas trzech spotkań przygotowawczych przed wyjazdem z programem Erasmus+, mamy solidne podstawy do podjęcia wyzwań, które nas czekają w Granadzie. Nie możemy się już doczekać zajęć, które czekają na nas w Hiszpanii, gdzie będziemy mieli okazję dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

 


„Z Erasmusem po Europie, sopoccy seniorzy w Hiszpanii”- projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Akredytacji Erasmusa na lata 2021-2027, Program: Erasmus+, Typ akcji: KA120-ADU-Akredytacja Erasmus w sektorze edukacji dorosłych. Numer akredytacji:

2022-1-PL01-KA120-ADU-000105729, Numer projektu:
2023-1-PL-KA121-ADU-000126604. Okres projektu: 01.06.2023-31.08.2024.

Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności