×
Aktualności
Kursy Zawodowe
Szkoły dla Dorosłych
SMart Studio
Doradztwo Zawodowe
O nas
Kontakt
baner
baner
13.05.2021: Międzynarodowy konkurs dla uczniów na logo projektu TABASCO!

Cześć Uczniowie! Lubicie wyzwania? Jesteście twórczy i pomysłowi? Czekamy na Wasze propozycje logo projektu o tytule „TABASCO”- który dotyczy przeciwdziałąnia zjawisku cyberprzemocy wśród młodzieży. Poniżej znajdziecie link do informacji o projekcie i czego dotyczy: https://www.ckusopot.pl/tabasco-stop-cyberprzemocy-wsrod-mlodziezy/ .

Czekamy na Wasze propozycje logo do dnia  28 maja 2021 r. do północy J.

Wykonanie? Technika dowolna, wystarczy szkic; nasi graficy doszlifują w programach graficznych Wasze dzieła J . Ważne, by  Wasze autorskie propozycje dotarły do nas w wersji elektronicznej:  jeśli narysujesz/namalujesz logo to zrób fotkę/scan i prześlij do nas na adres: cku-projekty@wp.pl. Mile widziane propozycje wykonane przy użyciu programów graficznych, ale pamiętajcie: to nie jest konieczne; liczy się pomysł, a technika wykonania jest dowolna!

Czekają atrakcyjne nagrody !

 

Pozdrawiamy,
Sylwia i Basia
Zespół ds. projektów
CKU Sopot

 

TABASCO – projekt współfinansowany ze środków UE w ramach Programu: Erasmus+ (www.erasmusplus.org.pl), Akcja 2: Partnerstwa strategiczne – projekty wielostronne realizowane przy udziale polskich instytucji, typ projektu: Współpraca szkół – Partnerstwa strategiczne na rzecz edukacji szkolnej 

logo erasmus

Copyright © 2018 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Wybrzeża w Sopocie
Accessibility